CharacterWorks
   
TriCaster Mini
       
   
  TriCaster Mini ile sıradan işleri bile mükemmele çevirin.
 
NewTek dünyanın en kapsamlı ve küçük boyutlu multimedya stüdyosu TriCaster Mini’yi sunuyor. Son derece portatif bu sistem görüntü yapım ve yayınının teknik dilinden anlamayan birinin sıradan bir sunumu birkaç dakikada ağ tarzı televizyon gibi görünen, ilgi çekici multimedya içeriğine dönüştürmesine imkan veriyor.
 
 

Mesajlarını deneyimli televizyon uzmanları gibi vermek isteyen pazarlamacılar, kurumsal çalışanlar, küçük işletme yöneticileri, topluluk yöneticileri, eğitimciler, gönüllü yardım kuruluşları artık TriCaster Mini ile zengin görsellikte multimedya sunumları hazırlayıp İnternet’te canlı akış yapabiliyor, sosyal medyada paylaşabiliyor veya büroda bir web sitesine yükleyebiliyorlar.

 

İnce ve zarif tasarım hemen her kamerayı destekliyor ve geniş kapsamlı araç seti TriCaster Mini kullanımını, tek elle taşımayı, kurmayı, içerik yaratmayı kolaylaştırıyor.

 
 

NewTek Başkanı Dr. Andrew Cross şöyle konuştu: “TriCaster Mini ile, diğerleriyle haberleşmede görüntü kullanmak isteyen herkese, normalde saatler veya günler alacak, profesyonelce hazırlanmış televizyon programı gibi görünen içerikleri birkaç dakika içinde yaratma imkanı veren bir ürün tasarladık. Amacımız ilgi çekici multimedya içeriği yapımının teknolojik açıdan fazla zor ve pahalı olduğuna dair efsaneyi yıkmaktı ve TriCaster Mini ile bunu başardık. Görüntü tarihteki en hızlı gelişen ve en çekici haberleşme ortamı, her yerden insanlar slaytlar, video klipleri, grafikler ve diğer unsurları birleştiren sunumlar, web yayınları ve söyleşiler gerçekleştirmek için görüntüyü giderek daha önemli buluyorlar. Başlangıç için dünyada TriCaster Mini’den daha kolayı yok.”

 

Bilgisayar yazılımlarını tanıyan, bir veya daha fazla kameraya erişebilen herkes TriCaster Mini’yi kullanarak grafikler, video klipleri, ses, yazılar ve özel efektlerle birlikte birden fazla canlı kamerayla çekim yapıp miksleyebiliyor. Kurulum ayarları hızlı, kolay ve sade. Kullanıcılar birkaç dakika içerisinde başka yayın stüdyo cihazı veya uzman ekip olmadan profesyonel görünen multimedya programı yaratabiliyorlar. Sistemin yan tarafındaki bütünleşik ve yapılandırılabilen ekran, kullanıcının seçebildiği bir dizi içeriği görüntülüyor.

 

Yeni başlayanlar multimedya sunumlarına alıştıkça, TriCaster Mini ile standart olan geniş kapsamlı yaratıcılık araçlarını keşfetmeye devam edebilirler:

 
 • Farklı görüntü kaynaklarının miksi
 • Logo, sunum, tablo, yazı, medya dosyası, animasyon bindirme
 • Markanın unsurlarını sisteme aktarıp geçişlerde ve animasyonlarda gösterme
 • Başka bilgisayardan web sayfalarını veya slayt gösterimlerini ekleme
 • Simülasyonlu ortamla arka planları değiştirme
 • Canlı bir görüntü akışında web yayın programları
 • Klipleri YouTube, Facebook, Twitter ve web sitesinde yayınlama
 • Web kameralarından arama yoluyla konuk konuşmacı alma
 • İstendiğinde izlenebilmesi için programı kaydetme
 • Programı kurgulama amacıyla aynı anda tüm kamera çekimlerini kaydetme
 • Tek dokunuşla karmaşık işlemler yapabilmek için klavye kısayolları oluşturma
 

TriCaster Mini opsiyonel bütünleşik ekran ve yaklaşık 45 saat kayıt kapasitesiyle alınabildiği gibi, daha düşük bir fiyatla ekransız ve 15 saat kayıt kapasitesiyle de alınabiliyor. Opsiyonel bir denetim yüzeyi ve kablo takımı da mevcut. Detaylı bilgi ve demo ihtiyaçlarınız için AGF yi arayabilirsiniz.

 
       
Menu
Hakkımızda
 
 
 
 
 
Allright reserved 2014 © AGF Multimedia